Etykiety

wtorek, 17 listopada 2015

Nowy początek :)

Dustin Lee
Cześć! Jestem Milena i mam nowego-starego bloga. Teoretycznie drugiego.  

Gdybym przez chwilę miała przeanalizować swoją dotychczasową blogową karierę, musiałabym przyznać, że:  
1) piszę, z przerwami, od 2014 roku,  
2) pisałam "o wszystkim" - o sobie (tak na początek), modzie (chyba dlatego, że było to popularne?), podróżach (bo uwielbiam i dawało mi to możliwość lepszego wypisania się niż prywatne konto na facebooku), o tym co przyszło mi do głowy i wywołało myśl "muszę się wypowiedzieć", 
3) jedyny blog przy którym wytrwałam (dziś mija dwa lata) i zamierzam z przyjemnością robić to nadal, to blog o ślubach i weselach - czymś co początkowo wydawało mi się koszmarem koniecznym do oswojenia ;) 

Z blogami takimi jak ten, czyli po części o wszystkim, miałam kiepskie doświadczenia. Zawsze, w którymś momencie, mi się nudziły. Dlaczego więc ponownie, chyba po raz drugi w podobnym klimacie, postanowiłam się za to zabrać? Z prostego powodu: czasem mam do powiedzenia coś więcej, więcej niż to co da się upchnąć w tematykę ślubno-weselną. Na jaki temat? Moich małych podróży, mojej zabawy przy ogarnianiu remontu mieszkania, sportowej pasji, kulturalnych wyskokach i mojego patrzenia na świat/społeczeństwo.

Nie spodziewajcie się tu regularnych tekstów. Będę pisała, gdy poczuję taką potrzebę. Obecnie mam (chyba) sporą :)

2 komentarze:

 1. Och witam i z chęcią poczytam!
  Być może kiedyś podzielę się i swoim blogiem ;) A bloguję bardzo długo, głównie o sobie i swoim życiu. Aktualnie szukam nowego miejsca w sieci, bo się znudziłam.
  Fajny rocznicowy początek !

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka,zapraszam na mojego bloga miedzydniemanoca.blogspot.com ! Dopiero zaczynam przygodę z pisaniem i liczę na wasze wsparcie :D Piszcie w komentarzach swoje blogi, napewno zajrzę :)
  i ps tez z checia poczytam, bo masz ciekawy styl pisania!

  OdpowiedzUsuń